Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi muhtevain bir pare bileğil birden fazla hekimin icazetı gerekir ve afiyet yerleşmiş raporuna icap duyulur. Gebelik içinde takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da sadır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kürtaj (tedavi amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kazıma konulemi sırasında Umumi anestezi evet da Yerel anestezi uygulanır. Eş Umumi anesteziye kızılınacak ise prosedür öncesi 4 sayaç derece oral gururı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise evet da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu varsa Umumi anestezi ile kürtaj konstrüksiyonlır. Yalnız kişinin eskiden yaptırmış başüstüneğu kürtajları varsa evet da alışılagelen mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel anestezi konstrüksiyonlabilir. Yerel anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel dermanlar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) tarik ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika derece sürer. Yerel anestezi ile 15 dakika derece, Umumi anestezi ile 30 dakika derece sonra zat ocak düzlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim tarafından dermanlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra zat Arama amaçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son sayı tarihi bakımından legal başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal tahliye evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ilgili bu prosedür sadece nisa mevlit uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve sökel arasında nihan kalmaktadır. Gebede önemli bir sayrılık bulunan ise ve aylı kalma durumu zat muhtevain risk oluşturuyor ise evet da gebelik içinde zararlı olan hemen kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı dermanlar var ise kişiye terapotik kürtaj (tedavi amaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları