Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çısoy bir Ilim Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnız başına öne çısoy en koskocaman miktarda ilaç yürekerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu koskocaman adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği yerı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın bilgi cebelarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen mirarı manaında ülkesini sakır sakır söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet mirvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında bundan sonra başlıca bir bilirkişi olmasıyla alay malay kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koskocaman bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında görev edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise yaratma beyninde en çok berat mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Insanı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla yalabık maslahatlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse üstelik katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay yapmak üzere terapi yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına koskocaman bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese bile temelı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yöneltmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha bileklü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (taraf etki) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e yakın ülkede izinı münfailtır. Cümle çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biraşırı şirketin müşareket ve müessis kadrosunda görev almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Avanesıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin birlikte insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta tarafıkların geçmesi yürekin sınırlı bir devirı beklesek üstelik bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile yürekerisinden kolayca bir şekilde terapi edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Başkaca seksüel maslahatlev bozukluğunu da terapi etmek yürekin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış nâre karşı mukavemetli ve bileklü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat mirvurularının 2000 adetine yakının doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı maslahatleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri konut istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla dayalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına yapılabilecek en esaslı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koskocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da koskocaman vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde görev yer sair bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok koskocaman bir miktarda farmasötik üstelikneşelendiren patentinin doğru sahibi olması ve mirvurusunu ilk yaratıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baz fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser yerında çtuzakışmalarını sakır sakır yaygınleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı posta Türkiye Senenin Ilim Insanı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil mekân dışında doğrusu kürevi anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların hakkındalığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile alay malay yalabık maslahatlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış kırat yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda görev yer bir zer sahası ile alay malay mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit kırat veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a bağımlı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru zir yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak maslahattiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.ab ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü sınai hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada mütalaalerine görev maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koskocaman katılmış kırat sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel gereç yapısındaki işsizluklar yardımıyla faziletli derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada görev yer inceliklara gereğince antrparantez, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar