Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, tuzaküminyum gibi metallerden imal edilen profillerdir. Kullanma açısından olabildiğince ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C yetişmek üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın emeklevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete satılmak olabildiğince önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en eksiksiz şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Aldatmaüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri önemlice anlamda tatmin edici olsa da bazı teknik detayları bile bile hareket kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada bileğemekkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne kalınlık yeğleme ediliyorsa ona yönlü bir intihap hareket etmek selim olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart uzunluk 3000 mm’dir. Fakat projeye ilgilı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza bakılırsa bir intihap yaparak kaliteye dayamak ister misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr elde etmek namına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlamlayacak olan tavan profili alternatifleri muhtevain hemen harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c