Heets Satın Al

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman belde aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, tradisyonel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kadar yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan eşhas muhtevain bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek muhtevain mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en oylumlu duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kırmızıışhunrizklarını tağyir etmek ve insanların elan az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek muhtevain tradisyonel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşıklı olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı muhtevain tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamele, dumanün yanması yerine, buharlaşması hasebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara göre elan az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek muhtevain mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da mevzii yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar özge duman ürünleri kadar bağımlılık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda ikazlar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Temelı sağlık örgütleri, Heets kadar duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve özge sağlık sorunlarına sebep olabileceğinden bulut etmektedirler. üste, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri de dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara göre elan az zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan eşhas muhtevain yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara göre elan az zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yaraşıklı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve sağlık önerilerine yaraşıklı şekilde kullanmalıdırlar.