MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden dayalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yaratıcı infaz günce yüzlerce vakit dinlenerek makam dulukünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde vatan dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kavlükarar ettiriyor. Eserin bu denli etkin olduğu bilinmiş olduğu muhtevain infaz ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya gözlemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavlükarar ettiren infaz gerçekten görülmeye paha. İnternet sitesi büsbütün hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma daha reva bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde simgeleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zaten infaz marketlerden baktığınız vakit uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında gerçekten güzel bir iş çıkarıp insanlara en oflaz şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur