ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Üçkelleak Kültür, ziraat makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yarar maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz dünyaını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat yapmaya kelleladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve ziraat kolünün derece derece çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Uygulayım bilimi ile beraberinde vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kadar ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ziraat kolü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üçkelleak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile dinamik ve kudretlü kişioğlu kaynağına malik olan Üçkelleak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş bedel sağlayıcı Üçkelleak Kültür; tombul Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Baki aksiyon ve sıfır hata üretim sistemi, Üçkelleak Kültür ürünlerinin hem mekân içre hem bile mekân dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkelleak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin elverişli ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı sözır ve toprağınızdan daha aşkın yemiş ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mübarek bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en yüce gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mübarek neticelar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Kültür olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da ayan bir hendek haksına artırmak dâhilin münteşir olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden çekmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kadar alanlara artırmak dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğfiiltirilebilir ve biriyi ataşmanla da yaygınletilebilir. Ana daşenler umumiyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik hamallara göre nispetle bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri bile üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek biriyi üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Kültür’ın üst yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması fiillemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği gün hayvanın sütü ve etinden randıman kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün besinleri tenha seferde alabilir ve daha dobra beslenebilir. Yeygi karmanın yapılması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha dobra beslenmesine böylelikle daha aşkın randıman almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yeygi Muhtelit Makinaları da Üçkelleak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Kültür olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kadar en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı kibar ve mübarek bir tarımsal üretim dâhilin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı dâhilin önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha dobra durumlara gelmesi dâhilin tarımsal ihracat noktasında Üçkelleak Kültür olarak bütün çkızılışanlamış olurımızın katkısıyla beraberinde
Üçkelleak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/